Plecak Magnum Taiga 45L 45 l
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Magnum Taiga 45L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum Taiga 45L 45 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum Unisex - dorosły Taiga OLV-GRN plecak zielony jeden rozmiar | 249 zł |
Plecak turystyczny Magnum Taiga 45 l czarny | 175 zł |
Plecak taktyczny Magnum Taiga 45L Black | 185 zł |
Magnum, Plecak taktyczny, Taiga, szary, 45L | 319 zł |
Magnum - Plecak taktyczny Taiga - 45 L - Zielony OD | 231 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →