Plecak Brandit US Cooper Lasercut Medium 25 l
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Brandit US Cooper Lasercut Medium 25 l40 l |
|
System Molle wykonany jest w technologii Lasercut (cięcie laserowe pojedynczego kawałka materiału).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brandit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brandit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brandit US Cooper Lasercut Medium 25 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brandit US Cooper Lasercut M Plecak 8023 | 171 zł |
Brandit Us Cooper Lasercut M Plecakniebieski | 177 zł |
Brandit, Plecak taktyczny, US Cooper LCS, czarny, 25L | 200 zł |
Plecak BRANDIT US Cooper Lasercut Medium Olive 25L RATY 0 | PayPo | GRATIS | 129 zł |
Brandit Unisex US Cooper Lasercut Medium plecak taktyczny moro rozmiar uni | 119 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Brandit US Cooper Lasercut Medium
Ceny na Brandit US Cooper Lasercut Medium |
---|---|---|---|---|
Brandit US Cooper Lasercut Medium 25 l | od 119 zł | 16 oferty | ||
Brandit US Cooper Lasercut Large 40 l | od 170 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →