Plecak Brandit US Cooper Large 40 l
Wideo 8Zdjęcia 41 |
Brandit US Cooper Large 25 l40 l |
|
Plecak taktyczny marki Brandit można zaliczyć do budżetowych rozwiązań rynkowych. Modelem mogą zainteresować się wojskowi, myśliwi czy wędkarze, którzy bez przepłacania chcą otrzymać produkt z systemem zawieszenia MOLLE/PALS do mocowania dodatkowego „body kit”, w skład którego wchodzą kolby, apteczki i inne ładownice. Odpowiednie paski są dostępne tutaj zarówno z przodu (tylko 6 sztuk), jak i na bokach (po 7 krótkich odcinków).
Sam plecak Brandit US Cooper Large o pojemności 40 litrów jest wykonany z tkaniny nylonowej 600 den i jest dostępny w sprzedaży w różnych kolorach. Znaleźć można zarówno opcje charakterystyczne dla armii (khaki, oliwka, piasek), jak i bardzo uniwersalne (na przykład całkowicie czarne). Uzupełnieniem kilku głównych przegród są dwie przednie kieszenie, w których wygodnie będzie przenosić drobne przedmioty, np. przenośny akumulator. Anatomicznie wentylowane plecy, pas piersiowy i pas biodrowy powinny zapewniać wygodną obsługę. Jeśli model jest tylko częściowo wypełniony, kompresyjne opaski boczne pomogą uniknąć wstrząsania zawartości. Warto również wziąć pod uwagę, że bez rzeczy produkt waży 1,3 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brandit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brandit.
Kup Brandit US Cooper Large 40 l
Wszystkie ceny 43 →Brandit Us Cooper plecak dla dorosłych unisex duży plecak 1 opakowanie 800 | 191 zł |
Brandit, Plecak taktyczny, US Cooper Olive, 40L | 179 zł |
Brandit US Cooper Large Plecak, 40 l, w trzech kolorach | 164 zł |
Plecak turystyczny Brandit Us Cooper 40 l Dark Camo | 190 zł |
Plecak BRANDIT US Cooper Large Olive 40L RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 169 zł |
Modyfikacje Brandit US Cooper Large
Ceny na Brandit US Cooper Large |
---|---|---|---|---|
Brandit US Cooper Medium 25 l | od 87 zł | 29 oferty | ||
Brandit US Cooper Large 40 l | od 145 zł | 46 oferty |