Karm dla psów Bozita Robur Light
Bozita Robur Light 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bozita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bozita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bozita Robur Light
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bozita Robur Light (nowa receptura) - 12 kgPożywienie, które współgra z funkcjonowaniem organizmu i dodatkowo je usprawnia: karma super-premium Bozita Robur została stworzona zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą naukową w dziedzinie żywienia zwierząt. Karma ma nie tylko doskonały smak, lecz również wiele prozdrowotnych cech. Ponadto Bozita Robur Light jest specjalnie dostosowana do potrzeb... więcejdorosłych psów cierpiących na nadwagę oraz prowadzących mało aktywny tryb życia. Zawiera mięso ze świeżego szwedzkiego kurczaka, ryż i kukurydzę oraz ma obniżoną wartość kaloryczną i zawartość tłuszczu. Dzięki temu Bozita ułatwia osiągnięcie i utrzymanie optymalnej wagi ciała. Karma ta nie zawiera glutenu Bitiba.plZłóż skargę | 228 zł |
Bozita Robur Light (nowa receptura) - 12 kgPożywienie, które współgra z funkcjonowaniem organizmu i dodatkowo je usprawnia: karma super-premium Bozita Robur została stworzona zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą naukową w dziedzinie żywienia zwierząt. Karma ma nie tylko doskonały smak, lecz również wiele prozdrowotnych cech. Ponadto Bozita Robur Light jest specjalnie dostosowana do potrzeb... więcejdorosłych psów cierpiących na nadwagę oraz prowadzących mało aktywny tryb życia. Zawiera mięso ze świeżego szwedzkiego kurczaka, ryż i kukurydzę oraz ma obniżoną wartość kaloryczną i zawartość tłuszczu. Dzięki temu Bozita ułatwia osiągnięcie i utrzymanie optymalnej wagi ciała. Karma ta nie zawiera glutenu pszenicznego, w związku z czym jest lekkostrawna i można podawać ją psom cierpiącym na alergie i niestrawności pokarmowe. Zawartość błonnika w połączeniu z prebiotykami zapewnia sprawną pracę jelit. Bardzo duża ilość witamin C i E oraz selenu gwarantuje skuteczną ochronę związaną z obecnością przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 240 zł |
Bozita Robur Light (nowa receptura) - 12 kg | 228 zł |
Seria Bozita RoburPorównaj w tabeli →
od 228 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak 23%, ryż, kukurydza, pulpa buraczana, siemię lniane, klasa: super premium
od 324 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, kukurydza, ryż, kiełki kukurydzy, tłuszcz kostny, ziemniaki, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, kiełki kukurydzy, tłuszcz, suszona ryba, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 222 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: suszone mięso (wołowina, wieprzowina), mąka pszenna, masło, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium