Głośnik przenośny Bose SoundLink Revolve II (8ZP971)
Wideo 13Zdjęcia 10 |
Bose SoundLink Revolve II |
|
Jeden z najlepszych przenośnych głośników bezprzewodowych zasilanych bateryjnie na krajowym rynku. Jego kluczową cechą jest jednolite pole dźwiękowe, które rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach. Wystarczy ustawić głośnik na środku pomieszczenia lub na otwartej przestrzeni, a wszyscy wokół będą mogli docenić niesamowitą jakość dźwięku, tradycyjną dla produktów słynnej amerykańskiej firmy Bose.
Spektakularna, odporna na wilgoć aluminiowa obudowa ma stożkowy kształt, co w połączeniu z oryginalnym projektem aktywnych radiatorów i elementów pasywnych pozwala na odtworzenie szerokiego zakresu dynamiki z mocnym basem i przejrzystymi wysokimi częstotliwościami. Wodoodporna konstrukcja pozwala nie bać się rozpryskiwania wody w pobliżu stawu lub mżącego deszczu. Moc systemu głośników Bose SoundLink Revolve II jest wystarczająca do pomieszczeń mieszkalnych do 30 mkw.
i imponujące tereny zewnętrzne. Do sparowania ze źródłem dźwięku, którym może być dowolny smartfon, tablet lub laptop, wykorzystywany jest energooszczędny bezprzewodowy interfejs bluetooth. Warto dodać, że głośnik wyposażony jest we wbudowany mikrofon i może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Możesz sterować urządzeniem za pomocą własnych przycisków (na górnej płaszczyźnie obudowy) lub poprzez aplikację Bose Connect. Wbudowana bateria litowo-jonowa może zapewnić do 13 godzin pracy na baterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bose 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bose.
Kup Bose SoundLink Revolve II
Wszystkie ceny 8 →Bose Revolve Seria II przenośny głośnik Bluetooth - czarny 858365-0100 | 899 zł |
BOSE Głośnik Bluetooth BOSE SoundLink Revolve II Szary | 999 zł |
Bose Soundlink Bluetooth Speaker Czarny 902223088 | 991 zł |
Bose Soundlink Revolve Ii 858365-2310 Bose Soundlink Revolve Seria Ii Głoś | 1 149 zł |
BOSE Głośnik bezprzewodowy BOSE SoundLink Revolve II Czarny | 999 zł |