Głośnik przenośny Gravastar Mars Pro
Wideo 21Zdjęcia 23 |
Gravastar Mars Pro |
|
Dekoracyjny głośnik biurkowy o fantastycznym wzornictwie science-fiction, łącznością Bluetooth, zintegrowaną baterią i przyciągającym wzrok oświetleniem LED. Zrobi wrażenie na każdym, kto pierwszy raz zetknie się z tego typu akustyką. Równie dobrze może stać się ozdobą wnętrza. Producent jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej. Spodoba się miłośnikom science fiction, koneserom tematyki kosmicznej oraz kolekcjonerom, którzy kolekcjonują oryginalne modele robotów.
Może być ciekawym prezentem na urodziny lub inne święto. Obudowa zestawu głośnikowego Gravastar Mars Pro wykonana jest ze stopu metali lekkich (cynk-aluminium-magnez). Ma kształt kraba-robota, który osadzony jest na trzech składanych nogach, stylizowanych na pazury. Kolumna ma spore rozmiary i imponującą wagę (2,5 kg), a jej konstrukcję można określić jako szczegółową, trwałą i niezawodną.
Aby nie porysować stołu, na którym będzie zainstalowany głośnik, na końcach pazurkowatych nóżek znajdują się gumowe wstawki. Zestaw głośnikowy wyposażony jest w wydajny wzmacniacz cyfrowy, dwa głośniki (szerokopasmowy duży i mały wysokotonowy), a także rezonator pasywny. Bezproblemowo łączy się z dowolnym smartfonem, tabletem lub laptopem za pośrednictwem bezprzewodowego interfejsu Bluetooth 5.0. Moc baterii wystarcza na 15 godzin aktywnej pracy z dźwiękiem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gravastar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gravastar.
Kup Gravastar Mars Pro
Wszystkie ceny 6 →GravaStar Głośnik Bluetooth Mars Pro Edition żółty matowy design bezprzewo | 1 199 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro War Damaged | Bezpłatny transport | 1 000 zł |
Głośnik Bluetooth GravaStar Mars Pro Edycja specjalna Aurochs czas odtwarz | 1 171 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro Special Edition Aquarius | Bezpłatny tr | 1 000 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro Special Edition Aquarius | Bezpłatny tr | 1 000 zł |