Портативна колонка Bose SoundLink Revolve II (8ZP971)
Відео 13Фото 10 |
Bose SoundLink Revolve II |
|
Одна з найкращих портативних бездротових акустичних систем з акумуляторним живленням на вітчизняному ринку. Її ключовою особливістю є рівномірне звукове поле, яке рівномірно поширюється на всі боки. Достатньо розташувати колонку в центрі кімнати або відкритого майданчика, і всі оточуючі зможуть оцінити неймовірну якість звучання, традиційну для продуктів знаменитої американської компанії Bose.
Ефектний вологозахищений алюмінієвий корпус має конічну форму, що разом з оригінальною конструкцією активних випромінювачів та пасивних елементів дає можливість відтворювати широкий динамічний діапазон із потужними басами та прозорими верхніми частотами. Водовідштовхувальна конструкція дозволяє не побоюватися бризок води біля водойми або дощу, що мрячить. Потужність акустичної системи Bose SoundLink Revolve II є достатньою для житлових приміщень площею до 30 кв.м.
і значних відкритих майданчиків. Для сполучення з джерелом звуку, в якості якого може використовуватися будь-який смартфон, планшет чи ноутбук, використовується бездротовий енергоефективний інтерфейс bluetooth. Слід зазначити, що колонка обладнана вбудованим мікрофоном і може виконувати роль гарнітури для гучного зв'язку. Керувати пристроєм можна за допомогою власних кнопок (на верхній площині корпусу) або через Bose Connect. Вбудований літій-іонний акумулятор здатний забезпечити до 13 години автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Купити Bose SoundLink Revolve II
Усі ціни 7 →Bose Revolve Seria II przenośny głośnik Bluetooth - czarny 858365-0100 | 862 zł |
BOSE Głośnik Bluetooth BOSE SoundLink Revolve II Szary | 999 zł |
Bose Soundlink Bluetooth Speaker Czarny 902223088 | 993 zł |
Bose Soundlink Revolve Ii 858365-2310 Bose Soundlink Revolve Seria Ii Głoś | 1 147 zł |
BOSE Głośnik bezprzewodowy BOSE SoundLink Revolve II Czarny | 999 zł |
BOSE Głośnik bezprzewodowy BOSE SoundLink Revolve II Srebrny | 999 zł |
Bose Soundlink Revolver Ii Bluetooth Speaker Biały 902312754 | 850 zł |