Портативна колонка Tivoli Pal BT
Tivoli Pal BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tivoli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tivoli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tivoli Pal BT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tivoli Audio PAL BT przenośne radio Bluetooth-UKF/DAB czerwone PPBT-0603-U | 1 026 zł |
Tivoli Audio CLASSIC PAL+BT - DAB/DAB+/FM - Bia?y | 1 099 zł |
Przenośne bezprzewodowe radio Tivoli PAL BT czerwone PALBT-9493-ROW | 932 zł |
Tivoli Audio CLASSIC PAL+BT - DAB/DAB+/FM - Czarny | 1 099 zł |
Tivoli Audio CLASSIC PAL BT - AM/FM | 1 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →