Głośnik przenośny Tivoli Pal BT
Tivoli Pal BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tivoli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tivoli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tivoli Pal BT
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tivoli Audio PAL BT przenośne radio Bluetooth-UKF/DAB czerwone PPBT-0603-U | 1 026 zł |
Tivoli Audio CLASSIC PAL+BT - DAB/DAB+/FM - Bia?y | 1 099 zł |
Tivoli Audio PAL BT (czarny) | 799 zł |
Przenośne bezprzewodowe radio Tivoli PAL BT czerwone PALBT-9493-ROW | 932 zł |
Tivoli Audio CLASSIC PAL+BT - DAB/DAB+/FM - Czarny | 1 099 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →