Głośnik przenośny Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II |
|
Przenośny zestaw głośników o dużej mocy z połączeniem bluetooth od jednego z liderów w branży przenośnych urządzeń odtwarzających dźwięk, amerykańskiej korporacji Bose. Producent pozycjonuje jako urządzenie w wyższej półki cenowej. Przeznaczony do sondowania pomieszczeń o dużej powierzchni lub dużych terenów otwartych (przy braku opadów). Ma stosunkowo małą metalową obudowę i umiarkowaną wagę, co ułatwia przenoszenie głośnika przenośnego Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II w dowolnej torbie i łatwy transport na miejsce.
Aby połączyć się ze źródłem sygnału, którym może być smartfon, tablet lub laptop, używana jest energooszczędna wersja interfejsu bezprzewodowego Bluetooth. Zapewnia wysokiej jakości transmisję sygnału cyfrowego w zasięgu do 10 m. Możliwa jest również praca z analogowym sygnałem audio dostarczanym na wejście liniowe (AUX IN). Zastosowanie dwóch aktywnych i jednego pasywnego promiennika akustycznego pozwala uzyskać wysoką moc maksymalną (do 50 W) bez pogorszenia jakości dźwięku. Zakres częstotliwości od 50 do 20000 Hz jest odtwarzany z charakterystycznym markowym akcentem niskich częstotliwości. Kolumna wyposażona jest w przyciski do zdalnego sterowania odtwarzaniem i regulacją głośności. Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności zapewnia do 10 godzin dźwięku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bose 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bose.
Kup Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II
Wszystkie ceny 7 →Bose - Głośnik Soundlink Mini II Special Edition czarny 858571-0010 | 2 144 zł |
Bose SoundLink Mini II | 810 zł |
Głośnik Bose SoundLink Mini II Special Edition czarny (835799-0100) | 795 zł |
Bose SoundLink Mini II Edycja Specjalna Srebrny | 799 zł |
Bose Soundlink Mini Ii Special | 1 459 zł |
Głośnik Bose Głośnik BT Bose Soundlink Mini 2 Silver - Special Edition | 799 zł |
Bose SoundLink Mini II Edycja Specjalna Czarny | 799 zł |