Soundbar Bose Smart Ultra
Wideo 14Zdjęcia 15 |
Bose Smart Ultra |
|
Tryb dialogu AI - ulepszanie dialogów za pomocą AI.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bose 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bose.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bose Smart Ultra
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bose Smart Ultra 882963-2100 Głośnik Czarny 107 x 1045 x 582 cm | 3 287 zł |
BOSE Soundbar BOSE Smart Ultra Biały | 4 149 zł |
NOWY SOUNDBAR BOSE SMART ULTRA CZARNY DOLBY ATMOS TRUESPACE BLUETOOTH | 3 598 zł |
Nowy Bose Smart Ultra soundbar z Dolby Atmos plus Alexa Bluetooth KI biały | 3 899 zł |
Bose Smart Ultra White Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos | 4 149 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →