Саундбар Bose Smart Ultra
Відео 14Фото 15 |
Bose Smart Ultra |
|
Режим AI Dialogue – покращення діалогів за допомогою ІІ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose Smart Ultra
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose Smart Ultra 882963-2100 Głośnik Czarny 107 x 1045 x 582 cm | 3 287 zł |
BOSE Soundbar BOSE Smart Ultra Biały | 4 149 zł |
NOWY SOUNDBAR BOSE SMART ULTRA CZARNY DOLBY ATMOS TRUESPACE BLUETOOTH | 3 598 zł |
Nowy Bose Smart Ultra soundbar z Dolby Atmos plus Alexa Bluetooth KI biały | 3 899 zł |
Bose Smart Ultra White Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos | 4 149 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →