Soundbar Polk Audio Magnifi Max AX SR (CBG2886)
Wideo 11Zdjęcia 15 |
Polk Audio Magnifi Max AX SR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polk Audio Magnifi Max AX SR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Soundbar POLK AUDIO Magnifi Max AX SR Czarny | 3 199 zł |
Soundbar POLK AUDIO Magnifi Max AX SR Czarny MAGMAXAXSR | 3 199 zł |
Polk Audio MagniFi Max AX SR z bezprzewodowymi głośnikami 7.1.2 Wi-Fi Blue | 3 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →