Саундбар Polk Audio MagniFi Mini
Відео 16Фото 20 |
Polk Audio MagniFi Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio MagniFi Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polk Audio AM9115-A Mini System Kina Domowego Czarny 150 W | 1 193 zł |
Soundbar Polk Audio Magnifi Mini AX | 2 647 zł |
Polk Audio MagniFi Mini AX 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby At | 1 799 zł |
Kompaktowy soundbar z Dolby Atmos Magnifi Mini AX, Kolor: Czarny | 1 799 zł |
Polk Audio Magnifi Mini AM9115-A Głośnik Typu Soundbar Czarny | 1 199 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →