Сабвуфер Q Acoustics 3060S
Відео 5Фото 13 |
Q Acoustics 3060S
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:35 – 250 Гц
Всі характеристики
Характеристики 3060S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q Acoustics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q Acoustics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q Acoustics 3060S
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Q Acoustics Q Acoustics 3060S Czarny Black 3060S-BLACK | 1 629 zł |
Subwoofer Q Acoustics QA 3060S Orzech | 2 999 zł |
Q Acoustics Q Acoustics 3060S Biała White 3060S-WHITE | 1 599 zł |
Q Acoustics Q Acoustics 3060S Walnut Brown 3060S-WALNUT | 1 709 zł |
Subwoofer Q Acoustics QA 3060S Grey | 2 999 zł |
Subwoofer Q Acoustics QA 3060S White | 2 999 zł |
Subwoofer Q Acoustics QA 3060S Black | 2 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →