Сабвуфер Sony SA-SW5 (SASW5CEK)
Відео 5Фото 8 |
Sony SA-SW5
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:300 Вт
Тільки бездротове з'єднання Bluetooth.
Сумісний із саундбарами HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000.
Всі характеристики
Характеристики SA-SW5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SA-SW5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Subwoofer bezprzewodowy SONY SA-SW5 Czarny | 3 199 zł |
Subwoofer SONY SASW5.CEL Czarny | 3 199 zł |
Sony SA-SW5 Aktywny Bezprzewodowy Czarny do soundbar Sony HT-A7000, HT-A50 | 3 199 zł |
Sony SA-SW5 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem a | 3 199 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →