Grill Blaupunkt Foldable grill GC201
Zdjęcia 4 |
Blaupunkt Foldable grill GC201 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt Foldable grill GC201
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt GC201 Profesjonalny Przenośny Grill Węglowy Tradycyjny Grill Węg | 126 zł |
Blaupunkt GC201 Grill walizkowy węglowy 42.5 cm x 26.5 cm | 123 zł |
Grill składany Blaupunkt GC201, czarny | 92 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →