Мангал / барбекю Blaupunkt Foldable grill GC201
Фото 4 |
Blaupunkt Foldable grill GC201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Foldable grill GC201
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blaupunkt GC201 Profesjonalny Przenośny Grill Węglowy Tradycyjny Grill Węg | 126 zł |
Grill węglowy BLAUPUNKT GC201 | 100 zł |
Blaupunkt GC201 Grill walizkowy węglowy 42.5 cm x 26.5 cm | 123 zł |
Grill składany Blaupunkt GC201, czarny | 92 zł |
GRILL WĘGLOWY SKŁADANY GC201 | 110 zł |