Мангал / барбекю Blaupunkt Foldable grill GC101
Фото 7 |
Blaupunkt Foldable grill GC101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Foldable grill GC101
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blaupunkt GC101 Profesjonalny Przenośny Grill Węglowy Tradycyjny Grill Węg | 103 zł |
Grill węglowy BLAUPUNKT GC101 | 81 zł |
Grill węglowy Blaupunkt GC101, składany | 80 zł |
Grill składany Blaupunkt GC101, czarny | 60 zł |
Grill składany Blaupunkt GC101, czarny | 81 zł |