Latarka Black Diamond Spot 400
Zdjęcia 28 |
Black Diamond Spot 400 |
|
Latarka czołowa Spot to praktyczna wersja latarki podróżnej popularnego producenta Black Diamond. Urządzenie posiada specjalny przycisk dotykowy PowerTap, który błyskawicznie aktywuje maksymalne podświetlenie Turbo, z pominięciem mniej produktywnych poziomów jasności. Znajduje się tam panel wskaźnika naładowania akumulatora. Głowica lampy wyposażona jest w trzy oddzielne żarówki LED: światła mijania i drogowe oraz czerwoną diodę sygnalizacyjną.
Latarka czołowa Black Diamond Spot 400 pozwala wybrać preferowany tryb świecenia. Użytkownik ma możliwość utrzymania optymalnego trybu jasności. Przy następnym włączeniu podświetlenie włącza się w wybranym wcześniej trybie. Dostępna jest opcja blokady przycisków, która zapobiega samoistnemu włączeniu latarki w kieszeni lub torbie. W zestawie standardowym znajduje się komplet baterii 3xAAA.
Baterie alkaliczne typu micro-pen można zastąpić autorską baterią litowo-jonową BD-1500. Czerwona dioda LED może służyć nie tylko jako światło sygnalizacyjne. Czerwone oświetlenie nie męczy oczu i nie oślepia przechodniów. Dzięki takiemu oświetleniu nie będziesz musiał przyzwyczajać się do zmiany oświetlenia. Stopień ochrony obudowy IPX8 sprawia, że latarka jest odporna na warunki atmosferyczne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Kup Black Diamond Spot 400
Wszystkie ceny 58 →Black Diamond Spot 400 lampa czołowa gładki BD620672 | 172 zł |
Latarka czołówka Black Diamond SPOT 400 lm creek blue - ONESIZE | 197 zł |
Black Diamond Latarka czołowa Black Diamond Spot 400 - azul | 174 zł |
Czołówka Black Diamond Spot 400 620672 graphite 400lm | 210 zł |
Latarka czołowa Black Diamond Spot 400 | 155 zł |