Latarka Black Diamond OnSight 375
Black Diamond OnSight 375 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black Diamond OnSight 375
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Diamond Onsight 375 lampa główna aluminium Onsight 375 Headlamp | 250 zł |
Latarka czołówka wspinaczkowa Black Diamond Onsight 375 lm octane - ONESIZ | 240 zł |
Latarka czołowa Black Diamond Onsight 375 | 189 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka ONSIGHT 375 aluminium | 240 zł |
Latarka czołówka wspinaczkowa Black Diamond Onsight 375 lm octane - ONESIZ | 240 zł |
pokaż 8 ofert
Tryby pracy jasności:
Jedna dioda:
- 110 lm - 70 godzin pracy
- 4 lm - 300 godzin pracy
- 25 lm - 22 godziny pracy
- 4 lm - 80 godzin pracy
PolecamyPorównaj w tabeli →