Latarka Black Diamond Volt
Wideo 2 |
Black Diamond Volt |
|
Praktyczna latarnia kempingowa LED z trwałymi emiterami LED, zasilana wbudowanym akumulatorem i możliwością korzystania z pakietu akumulatorów składającego się z trzech elementów wielkości AA. Wyróżnia się niewielką wagą i kompaktowymi wymiarami. Dzięki matowemu kloszowi tworzy miękkie, rozproszone, okrągłe światło o maksymalnym natężeniu strumienia aż 250 lm. Latarnia kempingowa Black Diamond Volt jest pozycjonowana jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do tworzenia oświetlonego obszaru w namiotach lub średniej wielkości pomieszczeniach.
Dzięki wodoodporności IPX4 nie boi się zachlapania wodą i deszczem. Przyda się podczas pieszych wędrówek i obozów terenowych, na piknikach i różnych imprezach plenerowych. Pomoże Ci zorganizować komfortowe warunki życia podczas nocnych połowów. Wyposażony w hak, który można wykorzystać do zawieszenia na gałęzi, linie lub naciągu do namiotu. Obsługuje płynne przyciemnianie i dodatkowy tryb światła migającego. Prosty system sterowania składa się z jednego przycisku. Może pełnić rolę awaryjnego (zapasowego) źródła światła podczas braku prądu w mieszkaniu miejskim lub w domu prywatnym. Dzięki funkcji powerbanku może naładować inne gadżety.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Kup Black Diamond Volt
Wszystkie ceny 6 →Black Diamond Lampka Volt Lantern Czarna - BD6207200004ALL1 | 176 zł |
BLACK DIAMOND Lampka VOLT LANTERN-Czerwony | 250 zł |
Black Diamond Volt Flashlight Czerwony 200 Lumens | 182 zł |
Lampa/ latarka biwakowa Volt Black Diamond - denim | 250 zł |
Black Diamond Volt Flashlight Niebieski 200 Lumens | 182 zł |
Black Diamond Volt Flashlight Czarny 200 Lumens | 182 zł |