Latarka Black Diamond Sprint
Wideo 11 |
Black Diamond Sprint |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Diamond 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Diamond.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black Diamond Sprint
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Diamond Sprint 225 głowica czołowa ładowalna i odporna na warunki at | 178 zł |
Latarka czołówka Black Diamond Sprint 225 lm graphite - ONESIZE | 192 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka SPRINT 225 lm-Grafitowy | 190 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka SPRINT 225 lm-Szary | 190 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka SPRINT 225 lm-Czerwony | 190 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Tryby pracy jasności:
- 75 lm - 6 godzin pracy
- 4 lm - 42 godziny pracy
PolecamyPorównaj w tabeli →