Ліхтарик Black Diamond Icon
Відео 18Фото 5 |
Black Diamond Icon |
|
Всепогодний ліхтарик, який зможе ефективно працювати навіть на морозі. Модель має виносний батарейний блок. У комплекті є подовжувальний з'єднувач, що дозволяє перемістити акумуляторний блок з оголов'я у внутрішню кишеню куртки або на ремінь. Освітлювач має два варіанти допоміжного підсвічування: червоний та синій. Доступний режим стробоскопії. Налобний ліхтарик Black Diamond Icon 700 має гарну яскравість.
Висока інтенсивність світлового потоку доповнена великою автономністю. Штатний комплект елементів живлення дозволить пристрою пропрацювати в режимі 700 лм протягом 7 годин. При мінімальній яскравості (6 лм) тривалість свічення і зовсім збільшується до 190 годин! Є опція пам'яті, що дозволяє вмикати світлову головку на останньому режимі, що використовується. Передбачено індикатор стану батарейного блоку. У комплекті є додатковий ремінець, що дозволяє безпечно розміщувати вузол акумулятора в різних положеннях. Ліхтарик має повністю герметичний корпус (повністю відповідає стандарту IP67), що витримує занурення у воду на глибину до 1 метра. Світлова головка забезпечена системою PowerTap, яка піклується про безпечне та швидке перемикання режимів підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Купити Black Diamond Icon
Усі ціни 7 →Black Diamond ICON 700 reflektor grafitowy BD620654 | 355 zł |
Latarka czołowa Black Diamond Icone 700 | 358 zł |
BLACK DIAMOND Czołówka ICON 700 lm | 383 zł |
Black Diamond, Latarka czołowa, ICON 700, czarny | 400 zł |
CZOŁÓWKA BLACK DIAMOND ICON 700 | 330 zł |
Latarka czołówka Black Diamond ICON 700 lm graphite - ONESIZE | 383 zł |
Black Diamond Icon 700 Headlight Czarny 700 Lumens | 322 zł |
Один діод:
- 200 лм — 75 годин роботи
- 4 лм — 175 годин роботи
- 35 лм — 75 годин роботи
- 4 лм — 250 годин роботи