Ліхтарик Black Diamond Spot 400
Фото 28 |
Black Diamond Spot 400 |
|
Налобний ліхтар Spot – практична версія туристичного освітлювача від популярного виробника Black Diamond. У пристрої реалізована спеціальна сенсорна кнопка PowerTap, яка миттєво активує максимальне підсвічування Turbo, минаючи менш продуктивні щаблі яскравості. Існує панель індикації заряду батарейного блоку. Світлова головка забезпечена трьома окремими LED-лампочками: ближнє та дальнє світло, сигнальний червоний світлодіод.
Налобний ліхтар Black Diamond Spot 400 дозволяє вибирати кращий режим свічення. Користувач має можливість зберігати оптимальний режим яскравості. Під час наступного увімкнення підсвічування активується на вибраному режимі. Доступна опція блокування кнопок, щоб ліхтарик не ввімкнувся мимоволі в кишені чи сумці. Штатний набір передбачає комплект елементів живлення 3хААА. Мікропальчикові лужні батареї можна замінити на фірмовий акумулятор літій-іонного типу BD-1500. Червоний світлодіод вдасться використовувати не тільки в ролі сигнального підсвічування. Освітлення червоного кольору не напружує очі і не сліпить перехожих. З такою ілюмінацією не доведеться звикати до зміни освітлення. Захист корпусу IPX8 робить ліхтар всепогодним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Купити Black Diamond Spot 400
Усі ціни 57 →BlaDia Spot 400 HEADLAMP GY BD6206720004ALL1 BD620672 | 190 zł |
Latarka czołówka Black Diamond SPOT 400 lm azul - ONESIZE | 197 zł |
Latarka czołowa Black Diamond Spot 400 | 155 zł |
Latarka czołówka Black Diamond SPOT 400 | 190 zł |
Czołówka latarka czołowa Black Diamond Spot 400lm | 185 zł |