Basen stelażowy Bestway 56457
Bestway 56457 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56457
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
136" x 67" x 48"/412m x 201m x 122m prostokątny zestaw basenowy 1056457XXX | 2 422 zł |
Bestway Basen Stelażowy 412 cm x 201 cm x 122 cm POWER STEEL BESTWAY | 1 929 zł |
Bestway Basen Stelażowy 412 cm x 201 cm x 122 cm POWER STEEL BESTWAY | 2 285 zł |
Basen stelażowy ogrodowy 412x201x122 cm Bestway 56457N | 2 630 zł |
Basen stelażowy prostokątny 4,12x2,01x1,22 m 56457 MR8002146 | 2 199 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →