Kabina prysznicowa Besco Viva 121x91 prawa
Zdjęcia 9 |
Besco Viva 120x90 VPP-129-195C |
|
Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowa powłoka szklana Besco ProClean. Do kabiny jest zsyp, który odprowadza wodę. Zawias do podnoszenia drzwi.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Viva 121x91 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Kabina prysznicowa Besco Viva 120x90x195 prostokątna prawa chrom tra | 2 909 zł |
BESCO VPP-129-195-C Besco Viva 195 kabina prysznicowa 120x90 cm prostokątn | 3 059 zł |
Besco Viva kabina prostokątna prawa z brodzikiem i syfonem 120x90cm przejr | 4 020 zł |
Besco Viva kabina prostokątna prawa 120x90x195cm przejrzyste VPP-129-195C | 3 060 zł |
PMD Besco Viva Kabina prysznicowa prostokątna 120x90x195 cm drzwi uchylne | 3 040 zł |
Modyfikacje Besco Viva
Ceny na Besco Viva |
---|---|---|---|---|
Besco Viva 101x81 lewa | od 2 900 zł | 4 oferty | ||
Besco Viva 101x81 prawa | od 2 920 zł | 1 oferta | ||
Besco Viva 121x81 prawa | od 2 995 zł | 1 oferta | ||
Besco Viva 121x91 lewa | od 2 998 zł | 4 oferty | ||
Besco Viva 121x91 prawa | od 2 909 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →