Garnek Berlinger Haus Eternal BH-6562
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Eternal BH-6562 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Eternal BH-6562
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK 24cm BERLINGER HAUS BH-7445 ETERNAL | 359 zł |
Garnek Berlinger Haus Eternal Collection, srebrny, czarny, 6,1L, 28 cm, BH | 431 zł |
Garnek BERLINGER HAUS Eternal Collection BH-7446 28 cm | Bezpłatny transpo | 406 zł |
GARNEK 28cm BERLINGER HAUS BH-7446 ETERNAL | 399 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →