Wędzisko Berkley E-Motion Spin 702H (1446479)
Berkley E-Motion Spin 702H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berkley E-Motion Spin 702H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berkley wędka spinningowa E-Motion 1446479 | 297 zł |
Berkley Wędka Berkley E-Motion Spinning 20-80g | 429 zł |
Wędka Berkley E-Motion Spinning 20-80g | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →