Słuchawki
Belkin Soundform Rise
Wideo 6Zdjęcia 25 |
Belkin Soundform Rise |
|
Technologia Dual Connect umożliwia używanie każdej wkładki dousznej jako oddzielnego zestawu słuchawkowego mono.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Belkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Belkin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Belkin Soundform Rise
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belkin Słuchawki SoundForm Rise True Wireless Bluetooth 52 słuchawki ładow | 115 zł |
Belkin SoundForm Rise | 371 zł |
Dokanałowe Belkin SoundForm Rise True Wireless Earbuds Czarne SL-BT-BLK-01 | 299 zł |
Belkin Sf Rise Wireless Headphones Czarny AUC004BTBK | 138 zł |
Belkin SoundForm Rise Blue | 371 zł |
Dokanałowe Belkin SoundForm Rise True Wireless Earbuds Białe SL-BT-BLK-013 | 299 zł |
Dokanałowe Belkin SoundForm Rise True Wireless Earbuds Niebieskie SL-BT-BL | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →