Słuchawki
Belkin Soundform Mini Wired
Zdjęcia 20 |
Belkin Soundform Mini Wired |
|
Ograniczenie maksymalnej głośności do 85 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Belkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Belkin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Belkin Soundform Mini Wired
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belkin SoundForm Mini przewodowe słuchawki nauszne dla dzieci słuchawki dl | 76 zł |
Belkin Słuchawki SOUNDFORM Mini Nauszne Przewodowe Niebieskie Dla Dzieci U | 99 zł |
BELKIN SOUNDFORM Mini Nauszne Przewodowe Różowe Dla Dzieci AUD004btPK | 79 zł |
Belkin Słuchawki SOUNDFORM Mini Nauszne Przewodowe Czarne Dla Dzieci 11044 | 99 zł |
Słuchawki z mikrofonem Na uszy Wbudowany BELKIN Soundform Mini (3.5 mm min | 117 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →