Słuchawki
Energy Sistem LOL&Roll Sonic
Zdjęcia 9 |
Energy Sistem LOL&Roll Sonic |
|
Dodatkowe gniazdo AUX umożliwiające udostępnianie dźwięku innym słuchawkom, ograniczające maksymalną głośność, bezpieczne dla dzieci.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Energy Sistem 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Energy Sistem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Energy Sistem LOL&Roll Sonic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energy Sistem Słuchawki LOL&Roll Sonic Kids Headphones Music Share Wymienn | 103 zł |
Słuchawki Energy Sistem Lol&Roll Sonic Niebieskie (451173) | 101 zł |
Energy Sistem Sonic Headphones Niebieski 45117 | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →