Słuchawki
Energy Sistem LOL&Roll Pop Kids
Zdjęcia 18 |
Energy Sistem LOL&Roll Pop Kids |
|
Dodatkowe gniazdo AUX umożliwiające udostępnianie dźwięku innym słuchawkom, ograniczające maksymalną głośność, bezpieczne dla dzieci.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Energy Sistem 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Energy Sistem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Energy Sistem LOL&Roll Pop Kids
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energy Sistem LOL&Roll Pop Kids Headphones Music Share wymienny kabel audi | 120 zł |
Słuchawki Energy Sistem Lol Roll Pomarańczowe | 77 zł |
Energy Sistem Lol&rol Pop Headphones Niebieski 451166 | 84 zł |
Energy Sistem LOL&Roll Pop Kids Słuchawki muzyczne Share odpinany kabel au | 131 zł |
Energy Sistem Lol&rol Pop Headphones Różowy 451876 | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →