Słuchawki
Hama Kids Guard
Zdjęcia 14 |
Hama Kids Guard |
|
Bezpieczne ograniczenie maksymalnej objętości, bardzo mocna i elastyczna konstrukcja.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Kids Guard
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama słuchawki przewodowe nauszne dla dzieci jack 35mm na uszy kabel 12m o | 68 zł |
Hama Słuchawki nauszne Kids Guard z ogranicznikiem głośności. Niebieskie U | 64 zł |
Nauszne Hama Kids Guard niebiesko-pomarańczowe SL-HAM-0002 | 80 zł |
Słuchawki nauszne HAMA Kids Guard Niebiesko-pomarańczowy | 64 zł |
Hama Słuchawki nauszne Kids Guard z ogranicznikiem głośności. Niebieskie 8 | 68 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →