Pralka Beko WUE 7612 WSSE biały
Beko WUE 7612 WSSE biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko WUE 7612 WSSE biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Pralka BEKO WUE7612WSSE 7kg 1200 obr. Steam Cure Biały, Czarne drzwi | 1 699 zł |
Pralka Beko WUE7612WSSE | 1 699 zł |
Pralka Beko WUE 7612 WSSE | 1 699 zł |
Pralka Beko Wue 7612 Wsse 7 Kg 1200 Obr/Min Steamcure 15 Programów Prania | 1 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →