Obudowa be quiet! Dark Base 900 pomarańczowy (BG010)
Wideo 19Zdjęcia 8 |
be quiet! Dark Base 900 pomarańczowy
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:XL-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:15 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Dark Base 900
Ceny na be quiet! Dark Base 900 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Base 900 czarny | od 1 094 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Dark Base 900 pomarańczowy | od 1 139 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Dark Base 900 srebrny | od 1 073 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →