Przetwornica samochodowa BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN (CGNB010101)
Zdjęcia 8 |
BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS IGBT Power Inverter 300W EU/CN
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Ładowarka samochodowa USB 2 porty kabel USB-A na USB-C szybka ładow | 315 zł |
Baseus 300W | Inwerter samochodowy | 220V, CN/EU (czarny) ELE-INW-BSUS-003 | 250 zł |
Baseus CGNB010101 Inwerter samochodowy 12V na 230 150/300W/ | 329 zł |
Przetwornica Baseus Baseus IGBT samochodowa przetwornica inwerter prądu 30 | 257 zł |
Inwerter Samochodowy Baseus Igbt 300W 220V Eu | 270 zł |
Baseus IGBT Inverter Ładowarka samochodowa inwerter przetwornica 12V - 220 | 257 zł |
Baseus CGNB010101 Inwerter samochodowy 12V na 230 150/300W/ | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →