Opona zimowa Barum Polaris 5 235/55 R18 104H
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 235/55 R18 104H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 235/55 R18 104H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Barum 235/55R18 POLARIS 5 104H XL FR - opony terenowe 1541187 | 547 zł |
Barum Polaris 5 ( 235/55 R18 104H XL EVc ) 15411870000 | 577 zł |
Barum Polaris 5 (235/55 R18 104H) 15411870000 | 570 zł |
Barum Polaris 5 ( 235/55 R18 104H XL EVc ) | 584 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →