Зимова шина Barum Polaris 5 235/55 R18 104H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 235/55 R18 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 235/55 R18 104H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 ( 235/55 R18 104H XL EVc ) 15411870000 | 577 zł |
Barum Polaris 5 (235/55 R18 104H) 15411870000 | 570 zł |
Barum Polaris 5 ( 235/55 R18 104H XL EVc ) | 584 zł |
Opona Barum 235/55R18 POLARIS 5 104H XL FR - opony terenowe 1541187 | 547 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →