Opona zimowa Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 225/45 R17 94V 225/45 R17 91 H 225/45 R17 94 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (225/45 R17 94V) 15413660000 | 453 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) 15413660000 | 465 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) | 472 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Ceny na Barum Polaris 5 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 225/45 R17 91H | od 426 zł | 4 oferty | ||
Barum Polaris 5 225/45 R17 94V | od 453 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →