Зимова шина Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 225/45 R17 94V 225/45 R17 91 H 225/45 R17 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 (225/45 R17 94V) 15413660000 | 453 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) 15413660000 | 465 zł |
Barum Polaris 5 ( 225/45 R17 94V XL EVc ) | 472 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 225/45 R17 94V
Ціни на Barum Polaris 5 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 225/45 R17 91H | від 426 zł | 4 пропозиції | ||
Barum Polaris 5 225/45 R17 94V | від 453 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →