Opona zimowa Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 215/45 R18 93V 215/45 R18 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (215/45 R18 93V) 15413870000 | 521 zł |
Opona Barum 215/45R18 POLARIS 5 93V XL FR - opony zimowe 1541387 | 549 zł |
Barum Polaris 5 ( 215/45 R18 93V XL EVc ) 15413870000 | 523 zł |
Barum Polaris 5 ( 215/45 R18 93V XL EVc ) | 529 zł |
Opony zimowe 215/45R18 93V Polaris 5 Barum | 514 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Ceny na Barum Polaris 5 215/45 R18 93V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 215/45 R18 93V | od 514 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →