Зимова шина Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 215/45 R18 93V 215/45 R18 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Polaris 5 (215/45 R18 93V) 15413870000 | 521 zł |
Opona Barum 215/45R18 POLARIS 5 93V XL FR - opony zimowe 1541387 | 554 zł |
Barum Polaris 5 ( 215/45 R18 93V XL EVc ) 15413870000 | 523 zł |
Barum Polaris 5 ( 215/45 R18 93V XL EVc ) | 529 zł |
Opony zimowe 215/45R18 93V Polaris 5 Barum | 514 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 215/45 R18 93V
Ціни на Barum Polaris 5 215/45 R18 93V |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 215/45 R18 93V | від 514 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →