Opona zimowa Barum Polaris 5 185/60 R15 88T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 185/60 R15 88T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 185/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 ( 185/60 R15 88T XL EVc ) 15413240000 | 317 zł |
Barum Polaris 5 (185/60 R15 88T) 15413240000 | 311 zł |
Opona Barum 185/60R15 POLARIS 5 XL M+S 88T - opony zimowe 1541324 | 254 zł |
Barum Polaris 5 ( 185/60 R15 88T XL EVc ) | 321 zł |
Opony zimowe 185/60R15 88T Polaris 5 Barum | 267 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Barum Polaris 5 185/60 R15 88T
Ceny na Barum Polaris 5 185/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 185/60 R15 84T | od 248 zł | 5 oferty | ||
Barum Polaris 5 185/60 R15 88T | od 254 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →