Opona zimowa VIKING WinTech 185/60 R15 88T
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 185/60 R15 88T 185/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 185/60 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (185/60 R15 88T) 15632280000 | 263 zł |
Viking WinTech ( 185/60 R15 88T XL EVc ) | 267 zł |
Opona Viking 185/60R15 WINTECH 88T XL - opony zimowe 1563228 | 263 zł |
Viking WinTech ( 185/60 R15 88T XL EVc ) 15632280000 | 264 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 185/60 R15 88T
Ceny na VIKING WinTech 185/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 185/60 R15 88T | od 263 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →