Opona letnia Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BARUM OR56 Cargo - 195/70/15 097T - C/C/71dB - Opony letnie SUV i 4X4 RF O | 432 zł |
Barum OR56 Cargo (195/70 R15 97T) 04430240000 | 529 zł |
Barum OR56 Cargo ( 195/70 R15 97T RF 4PR ) 04430240000 | 535 zł |
Barum OR56 Cargo ( 195/70 R15 97T RF 4PR ) | 542 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →