Lalka Barbie Extra Doll HHN07
Zdjęcia 6 |
Barbie Extra Doll HHN07 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Extra Doll HHN07
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Extra Moda HHN07 Mattel | 89 zł |
Lalka Barbie Mattel Barbie Extra Lalka Srebrzysty strój i różowe boa/Czarn | 86 zł |
Barbie Extra Lalka Srebrzysty strój i fioletowe boa/Czarne włosy | 78 zł |
Barbie Extra Lalka Srebrzysty strój i fioletowe boa/Czarne włosy | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →