Lalka Barbie Color Reveal Glitter Hair Swaps HBG41
Zdjęcia 6 |
Barbie Color Reveal Glitter Hair Swaps HBG41 |
|
Po zanurzeniu w wodzie ma kolor
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Color Reveal Glitter Hair Swaps HBG41
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Barbie Color Reveal - Imprezowe stylizacje, niebiesko-fioleto | 215 zł |
Barbie Color Reveal Balloon Hairstyles Wielokolorowy HBG41 | 188 zł |
Mattel Barbie Color Reveal lalka + akcesoria HBG41 Mattel | 242 zł |
Barbie Color Reveal lalka niespodzianka + 25 akcesoriów | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →