Lalka Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12
Zdjęcia 6 |
Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12 |
|
Zestaw Barbie jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3+, które poprzez zabawę nauczą się opiekować zwierzętami i zarządzać kliniką weterynaryjną. Główną rolę odgrywa tu lalka Chelsea o długich ciemnych włosach, w białym fartuchu i okularach. Jest weterynarzem, który pomoże zwierzakom. Potrafi zbadać stetoskopem „pacjentów” na stole weterynaryjnym i sprawdzić ich wagę za pomocą wagi.
Zestaw Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12 zawiera meble do gabinetu weterynaryjnego, cztery zwierzaki, w tym dwa szczeniaki, kotka i ptaka na huśtawce, a także 18 dodatkowych elementów zapewniających jeszcze lepszą i ciekawszą zabawę. Obejmuje to łóżko dla zwierząt, instrumenty medyczne, notatnik, butelkę z lekarstwami, klatkę dla zwierząt, miski na karmę, smakołyki, bandaże i wiele innych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Kup Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12
Wszystkie ceny 7 →Barbie Chelsea Doll Vet Playset | 150 zł |
Barbie Chelsea Zestaw Weterynarz + lalka | 80 zł |
Barbie Chelsea Veterinaria Doll Wielokolorowy HGT12 | 129 zł |
Mattel Barbie Chelsea zestaw Weterynarz+lalka HGT12 Mattel | 93 zł |
Barbie Chelsea zestaw Weterynarz+lalka HGT12 | 93 zł |
Lalka Barbie Barbie Chelsea Zestaw Weterynarz HGT12 | 59 zł |
Barbie Chelsea Zestaw Weterynarz + lalka | 82 zł |