Лялька Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12
Фото 6 |
Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12 |
|
Ігровий набір Barbie призначений для дітей віком від 3 років, які в ході ігрового процесу навчаться доглядати тварин і управляти ветеринарним кабінетом. Головну роль тут грає лялька Челсі з довгим темним волоссям, у білому халаті та окулярах. Вона – той самий ветеринар, який допоможе домашнім вихованцям. Вона може оглядати «пацієнтів» на ветеринарному столі за допомогою стетоскопа та перевіряти їхню вагу за допомогою ваг.
У комплектацію Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12 входять меблі для ветеринарного кабінету, четверо домашніх тварин, у тому числі два цуценята, кошеня і птиця на гойдалках, а також 18 додаткових предметів для веселішої та цікавішої гри. Це лежанка для домашніх тварин, медичні інструменти, блокнот, пляшечка з ліками, клітина для тварин, миски для їжі, ласощі, лейкопластир та багато іншого.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Купити Barbie Chelsea Pet Vet Playset HGT12
Усі ціни 6 →Barbie Chelsea Doll Vet Playset | 150 zł |
Barbie Chelsea Veterinaria Doll Wielokolorowy HGT12 | 129 zł |
Mattel Barbie Chelsea zestaw Weterynarz+lalka HGT12 Mattel | 93 zł |
Barbie Chelsea zestaw Weterynarz+lalka HGT12 | 93 zł |
Barbie Chelsea Zestaw Weterynarz + lalka | 81 zł |
Barbie Chelsea Zestaw Weterynarz + lalka | 82 zł |